پسر نیمه شب

X
تبلیغات
زولا
آرشیو
دوشنبه 20 تیر‌ماه سال 1384
منشی برای تلفن همراه

یادداشت امروز بیشتر به درد کسانی میخوره که از تلفن های همراه استفاده می کنند . حتماً میدونید که فقط بعضی از گوشی های موجود در بازار موبایل دارای منشی تلفنی هستند که معمولاً شرکت های سازنده آنها آسیایی هستند اما وجود منشی تلفنی رو گوشی موبایل می تونه خیلی مفید باشه و در خیلی از موارد به درد بخوره ! حالا در این قسمت راهی را معرفی می کنم که افرادی که گوشیهاشون  هم که از منشی تلفنی برخوردار نیستند بتونن روی گوشی خود منشی قرار بدهند ، البته روشی که در زیر بیان میشود شامل تمام گوشیهایی است که دارای سیستم عامل Symbian هستند .

خب ! برای این منظور به برنامه Smart Answer  نیاز داریم که البته میتونید این برنامه رو از اینجا دانلود کنید و روی گوشی خودتون قرار بدهید . حالا در اینجا توضیحاتی رو در مورد این برنامه برای شما می نویسم ( این بخش شامل موارد موجود در بخش Option این نرم افزار است ) :

 

1-     Turn On / Off : این بخش مربوط به روشن یا خاموش نمودن برنامه است که شما برای روشن نمودن برنامه باید آن را روی Turn On قرار دهید .

2-    Hide : این بخش نیز مربوط به بسته شدن برنامه است با این تفاوت که برنامه بصورت کامل بسته نمی شود و بصورت مخفیانه در حال اجرا است .

3-    Misc : این قسمت شامل بخشهای مختلفی مانند About که شما را از شرکت سازنده این برنامه آگاه می سازد ، Add Go To که میتوانید از برنامه یک میانبر در بخش Go To  داشته باشید ، Register Info که مربوط به ریجستر شدن برنامه است و قبلاً این کار صورت گرفته و برنامه برای نصب هیچ مشکلی را ندارد .

4-       Exit : در این بخش شما می توانید بصورت کامل از برنامه خارج شوید .

 

بخش Settings از مهمترین قسمتهای برنامه است و شامل موارد زیر می باشد :

1-       Specify Responsess : این قسمت برای ضبط صدا و برای انتخاب کردن صداهایی است که شما برای پخش آنها را آماده می سازید .

2-    Dick for Incoming : این قسمت مربوط به تعیین مکانی است که شما مایل به ذخیره تماسها در آن هستید . زمانی که این بخش را باز می کنید دارای 2 قسمت است . C  و D که اولی برای حافظه اصلی موبایل است و دومی همان حافظه فرعی گوشی است .

3-    Pick up After : در این قسمت شما میتوانید تعیین کنید که دستگاه پیام گیر بعد از چند ثانیه به تماس جواب دهد و بخش  Max Duration برای تعیین زمان ضبط مکالمه است که دستگاه بعد از پایان زمان تعیین شده تماس را اتوماتیک قطع خواهد کرد . در بخش Auto Start  شما میتوانید به برنامه این قابلیت را بدهید که در حالت Yes بصورت اتوماتیک و در حالت NO بصورت دستی به مکالمه پاسخ دهد . همچنین در قسمت Play Volume این بخش شما میتوانید میزان بلندی صدای پیام گیر خود را تنظیم کنید .

به امید اینکه این مطلب به درد شما بخوره تا مطلب بعد یا علی ...

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 107344


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها