پسر نیمه شب

آرشیو
چهارشنبه 22 تیر‌ماه سال 1384
بحث

یک هم وطن در اینجا مطلب انده من را که چند روز پیش نوشتم مورد نقد قرار داده است ، حتماً آن را نخوانید و حالا جواب من به این هموطن :

 

هم وطن گرامی از اینکه به درخواست من پاسخ مثبت دادید و نوشته های من از نظر خود مورد برسی قرار دادید سپاسگذارم . لیکن چند نکته را در مورد نظرات شما خدمت شما عرض می کنم :

فرموده بودید عربده نه اربده :

سعی کنید در یک بحث جدی معنا و مفهوم را درک کنید و حاشیه نروید .

فرموده بودید منظور از یقه بسته ها یعنی چه :

منظور از یقه بسته ها همان هایی هستند که هدایت جماعت مثلاً شاد را برعهده میگیرند . همانهایی که می خواهند شادی از نوع اسلامی را رواج دهند . همانهایی که حتی در ولادت ها وقتی میخواهند دل مردم را شاد کنند فقط بلد هستند ناله کنند . همانهایی که اجازه نمی دهند خوانندگان ملی ما برای شاد کردن دل مردم جلو بیایند . اصلاً تا حالا شده فکر کنید چرا استاد شجریان در صدا و سیما حاضر نمی شه ؟ چرا از عصار دعوت نمی کنن تا بصورت زنده برنامه اجرا کنه و همیشه فقط صداشو پخش می کنن . آخه اون موهاش بلنده ولی فکر نمی کنم طبق نظر شما اون موهاشو بخاطر هوس بلند کرده باشه و از پشت ببنده . در مورد بوی بد مساجد من از مساجد گلگی نکردم ! از مردمی که میان گلگی کردم و اما : چرا بچه ایرانی نمی دونه پسه کله قوچی یعنی چی ، خاویار چیه ، گیلاس تک دانه چی هست و کجا میره ! ما از همه دنیا بد میگیم ولی خاویار مملکت رو میدیم غربیها بخورن تا مغزشون کار کنه بمب شمیمیایی بسازن بدن دست عراق اون فاجعه رو به بار بیاره ، پسته مملکت رو میدیم غربی ها بخورن بمب اتمی بسازن یندازن رو سر خونواده هامون . البته آقا یون نگرانی ندارن چون اگه دوباره جنگ بشه یه آهنگران و یه کویتی پور دیگه از تو جیبشون در میارن که آهنگ رزم بخونن تا جوونا احساساتی بشن . همون عراق نبود 8 سال جوون های این مملکت رو تیکه پاره کرد می خواهی برات بشمرم که چند نفر ار عزیزانم در این 8 سال از دست رفتند؟ حالا کمک 250 میلیون دلاری به عراق می کنن که دو باره پا بگیره ! آخه کم گشت و جنایت کرد . اینا رو گفتم که یه چیزی رو بهت بگم ! از چی حمایت می کنی ؟ از کی ؟ چرا خودتون رو گول می زنید ؟ چرا سر خودتون رو با چگونگی برطرف کردن نجاست  گرم می کنید ؟

حرف در این باره زیاده انشا ا.. در فرصت های بعدی ...


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 107371


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها